KONSULTACJE en


Konsultacje to spotkania, podczas których opracujemy zapotrzebowanie Twojej diety.

Ocenię jak zarządzać węglowodanami, żeby Twoja glikemia się normowała. Dowiesz się jak konstruować posiłki i jak przebiega proces walki z insulinoopornością. Po spotkaniu otrzymasz matrycę, która pozwoli odpowiednio i wygodnie zarządzać Twoją dietą.

Godzina wypełniona poradami, które pozwolą Tobie kontrolować chorobę.

Czy zdarzyło się,
że poziom cukru we krwi Cię całkowicie zaskoczył?
Powiem Tobie dlaczego!


CUKRZYCA TYPU 2


Cukrzyca typu2 przybiera różne obrazy i różnie ludzie reagują.

Kluczowym dla obrania właściwej drogi jest odpowiednie określenie stanu w jakim znajduje się chory. Z perspektywy diety ogromne znaczenie ma dokładne przeanalizowanie dotychczasowego stylu życia/żywienia i co ważniejsze sięganie czasem do lat młodzieńczych. Nie ma dwóch takich samych osób. Przemiana materii jest kwestią indywidualną i to z jej oporami mierzymy się walcząc o wdrożenie odpowiedniego stylu żywienia.

Często faktyczny punkt zaczepienia znajduje się daleko pod punktem, który określałyby wzory akademickie i wymusza to zupełnie inny styl prowadzenia aniżeli tradycyjne jedzenie zbyt dużych ilości pożywienia


MASZ PYTANIA?Skontatuj się ze mną

OCENA TWOJEJ KONDYCJI


Kolejny kluczowy punkt to poprawna ocena Twojego poziomu motywacji, wiary oraz strachu o zdrowie, jaki odczuwasz. To czynniki nierzadko decydujące o powodzeniu. W trakcie spotkania dowiesz się o tym jak działa pożywienie i jaki ma wpływ na Twój stan zdrowia.

Przygotujemy wspólnie przykładowy system żywienia.


JEDZ ŚWIADOMIE


Życie cukrzyka nie może być upośledzone o strach przed jedzeniem. Świadomość i wiedza na temat żywienia daje wolność i pozwala zarządzać poziomem cukru we krwi.

Pamiętaj, że Twój organizm potrafi sam z siebie podnosić glukozę we krwi dostarczając ją z zapasów energii i kwasów tłuszczowych, a niedożywione komórki prosząc o energię potęgują ten proces. Już wiesz, że niedojadanie da efekt na chwilę. System żywienia musi przede wszystkim poprawnie Cię odżywić zachowując dobrą glikemię.


Skontaktuj się ze mną


Umów się na spotkanie lub zadaj pytanie. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]