OPIEKA I NADZÓR


Pewnie jest tak, że jesteś po próbach zrzucenia nadmiernych kilogramów, a może zdarzyło się, że zaraz po odchudzaniu waga wróciła do poprzedniego poziomu?

Poprowadzę Twoje odchudzanie w ramach stałej współpracy.

  • przygotowuję strategię współpracy w oparciu o wstępne ustalenia
  • przygotowuję matrycę dietetyczną i wszystkie konieczne zmiany i modyfikacje
  • na bieżąco analizuję wyniki jakie osiągamy we współpracy
  • jestem do Twojej dyspozycji jeśli chodzi o pytania, wątpliwości i sytuacje nieprzewidziane
  • jestem motywatorem i trenerem silnej woli, bo przez każdy ten etap przeszedłem i znam je doskonale
  • wprowadzam Ciebie w świat aktywności fizycznej układając odpowiednie założenia, uwzględniając Twój wybórPROSTO DO CELU


Jeśli masz cukrzycę typu 2 lub insulinooporność odchudzanie to dość złożony proces. Twój organizm musi nauczyć się zmieniać strukturę ciała. Pracując nad własnym zdrowiem i wagą opracowałem kilkuetapowy system leczenia się z nadwagi, otyłości (zespołu metabolicznego) i w efekcie uwrażliwiania na insulinę.

Wielu moich podopiecznych doszło do momentu w którym leki nie są już konieczne! Oczywiście nie leki są podstawowa potrzebą wyrównania glikemii, a aktywne unikanie zagrożeniu jakim są powikłania cukrzycy. Ja mogę powiedzieć o sobie, że jestem cukrzykiem/diabetykiem ale moja glikemia jest zawsze w normie.

Wyniki mojej pracy pokazują,
że nigdy nie jest za późno aby zacząć


METAMORFOZY


Renata

Wspaniała przemiana i bohatersko toczony pojedynek z niedoczynnością tarczycy i hashimoto

Renata jest przykładem na to, że hashimoto nie jest chorobą, która całkowicie uniemożliwia odchudzanie. Praca przy takim zestawie dolegliwości wymaga dużego samozaparcia i przekonania o własnych marzeniach. Renata prowadzi bardzo aktywny tryb życia i waga była zawsze przeszkodą. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej choć efekt nie jest jeszcze ostateczny. Zmiana wagi to jedno ale najważniejsze są zmiany w wynikach badań, które Renata wykonuje cyklicznie

Najlepszym komplementem i oceną osiągniętego efektu jest lekarz prowadzący, który powiedział Renacie, że powinna być przykładem postępowania dla wszystkich zmagających się z chorobami tarczycy i hashimoto.


Dariusz

Wielka zmiana, nowe życie, z daleka od zagrożeń zdrowotnych. W trakcie, bo jeszcze nie skończyliśmy :)

Spotkaliśmy się pogadaliśmy i nie wahałem się ani chwili , wiedziałem że jak on dał rade to ja też. Oczywiście najbardziej denerwowałem się jaką dietę mi ułoży. Po przejściu kompleksowych badań z niecierpliwością oczekiwałem na maila. Jest moja dieta, otwieram link a tam jedzenia full, wszystko na polskich produktach, pyszne przepisy.

Pierwszy dzień zmagania z dietą okazał się wyzwaniem. Musiałem zjeść ponad 500 kcal na śniadanie ( w przeszłości jadłem jogurcik i jechałem do pracy) potem trzy posiłki obiadowe, kolację i przekąskę dwie godziny przed snem. Dałem radę a efekty sami widzicie. Wracam do aktywności fizycznej. Waga spadała niesamowicie ( tyle kalorii a waga leci w dół - wszyscy się dziwili). Dzięki Rafał i jedziemy dalej !!!


Paweł

Paweł jest dzielnym wojownikiem a wyniki niech zmotywują każdego kto nie wierzy

Paweł sam usiłował poradzić sobie z problemem nadwagi i cukrzycy. Udało mu się zrzucić dużo kilogramów ale glikemia pozostawała bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Dzisiaj to już historia


Karolina

Zmiana życia, satysfakcja i zapanowanie nad cukrzycą. Czy jest coś co daje większe skrzydła?

Stworzyliśmy nowa Karolinę. Jak sama mówi "stara garderoba opuściła dom." Nie wracamy do tego co było. Walczymy o to co będzie


Skontaktuj się ze mną


Umów się na spotkanie lub zadaj pytanie. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]