WHO WAS I


Zaczynałem od wagi przekraczającej 120kg i cukrów powyżej 300.

Zrzuciłem ponad 40kg, przeszedłem wszystkie fazy odchudzania, poznałem wszystkie problemy. Jeśli chcesz poznać moją historię zapraszam na mój fanpage!


ODWIEDŹ MÓJ FANPAGEKIM JESTEM TERAZ


Tak mam cukrzycę typ 2. Piszę, że mam bo jest to przypadłość, z której nie można się wyleczyć. Mam, ale gdy spytasz mnie kiedy ostatnio miałem cukier powyżej 140 po jedzeniu.

Spytasz mnie jakie leki przyjmuję, te zapisane przez lekarza lub jakieś cudowne preparaty polecane przez kosmicznych profesorów z najgłębiej schowanych ziół na ziemi. Odpowiadam, że nie przyjmuję żadnych leków, nie przyjmuję ani nie kupuję żadnych cudownych preparatów.

Zajmuję się żywieniem. Mając duże doświadczenie wiem jak poprowadzić zmianę trybu życia i pozbyć się efektywnie nadmiernej wagi oraz przyczyn wielu chorób. Prowadzę ludzi z wieloma przypadłościami jak i zdrowych w kierunku poprawnego składu ciała.


ZMIEŃ ŻYCIE JUŻ DZIŚ

Jestem dla wszystkich,
którzy dzisiaj czują się jak ja 40 kg temu.
MEDIA O MNIE


Publikuję serię artykułów w miesięczniku "Diabetyk", opowiadam o mojej walce z cukrzycą w programach telewizyjnych.

Artykuł o mojej walce z Cukrzycą T2, który pojawił się w mediach napisany, przez Redaktor Ewelinę Potocką z portalu medonet.pl otrzymał nagrodę "Kryształowego pióra 2016".


ZOBACZ WIĘCEJ

KUCHNIA CUKRZYKA


Diety, na których ja zmieniłem swój styl życia i sylwetkę wynikają z mojego własnego doświadczenia.

Nawiązują one do tradycyjnej kuchni, co powoduje, że prawie zawsze są tańsze od sposobu żywienia opartego na produktach wysoko przetworzonych. Posiadam oczywiście odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami.


ZOBACZ PRZEPISY